Wieloryby – gr.I

Podczas ostatnich zajęć koła plastycznego „zanurzyliśmy się” w błękicie 😉 Pomimo, że jest dopiero wiosna, dzięki naszym pracom pojawiła się wakacyjna atmosfera. Dzieci skupiły się na wykonaniu ślicznych wielorybów. Najpierw pomalowaliśmy na niebiesko kubki, następnie wycięliśmy z szablonów płetwy, a na końcu przyklejaliśmy elementy i ozdabialiśmy nasze prace. Efekty można obejrzeć na zdjęciach😁. Zapraszamy!

A- A A+