Wielkanocny stroik
Opublikowano:25.04.2026
ARCYPALCE
„Najpiękniejsze dekoracje powstają wtedy, gdy tworzy się je z sercem i dziecięcą radością.” ![]()
W marcu dzieci z grupy 0A Odkrywcy oraz 0B Wędrowcy podczas dwóch spotkań koła plastycznego „Arcypalce” przygotowywały wyjątkową ozdobę wielkanocną – uroczego króliczka wielkanocnego ![]()
![]()
Podczas pierwszych zajęć mali artyści z ogromnym zaangażowaniem okręcali sznurek wokół styropianowego koła ![]()
. Zadanie wymagało cierpliwości i dokładności, ale dzieci świetnie sobie poradziły! ![]()
Na kolejnym spotkaniu powstały królicze uszy
, które dzieci tworzyły na drucikach w podobny sposób. Następnie połączono wszystkie elementy, dodając puszyste ogonki z pomponów
oraz kolorowe kwiatuszki ![]()
.
Efektem pracy były przepiękne, okazałe i niezwykle urocze stroiki wielkanocne ![]()
Każdy króliczek był wyjątkowy i wykonany z wielkim sercem ![]()
Efekty zobaczcie sami w naszej fotorelacji! ![]()
![]()
Sara Ogrodniczak