Urodziny Josie

Kolejne urodziny za nami, tym razem obchodziła je Josie ;) Po wspólnym odśpiewaniu radosnego "Sto lat", wszystkie dzieci złożyły solenizantce życzenia, a ona obdarowała je pysznymi cukierkami ;) Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń.

A- A A+