Urodziny Emilki

Kolejne urodzinki w naszej grupie, tym razem obchodziła je Emilka :) Nie zabrakło życzeń, uścisków i oczywiście cukierków. Solenizantce jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze!

A- A A+