Niebieskie Igrzyska
Opublikowano:25.05.2026
0C
„Każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy tak samo ważni.” ![]()
Grupa 0C aktywnie uczestniczyła w tegorocznych Niebieskich Igrzyskach, które były wyjątkowym czasem pełnym integracji, sportowych emocji oraz zdobywania cennej wiedzy ![]()
![]()
Pierwszego dnia dzieci wzięły udział w warsztatach poświęconych tematyce autyzmu ![]()
. Przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę na temat tego, jak funkcjonują i zachowują się osoby w spektrum autyzmu oraz dowiedziały się, jak można się z nimi porozumiewać, wspólnie bawić i okazywać wsparcie ![]()
Zajęcia były doskonałą okazją do rozmów o empatii, akceptacji i wzajemnym szacunku ![]()
Kolejnego dnia na dzieci czekały sportowe zmagania na boisku ![]()
![]()
. Razem z trenerem przedszkolaki pokonywały różnorodne tory przeszkód, wykazując się sprawnością, zaangażowaniem i świetną współpracą ![]()
Nie zabrakło również gorącego dopingu – dzieci z dumą zaprezentowały swoją własnoręcznie przygotowaną lupę dopingującą ![]()
![]()
Pełni radości, pozytywnych emocji i sportowych wrażeń uczestnicy wrócili do sali z upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców ![]()
![]()
To były wyjątkowe dni pełne uśmiechu, integracji i wspólnej zabawy ![]()
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezwykłego wydarzenia! ![]()
![]()
Sara Ogrodniczak